Заказ шин и дисков работает круглосуточно и без выходных.

Каталог ШИН | Dunlop

Dunlop Grandtrek SJ6

Зимова шина Dunlop Grandtrek SJ6 виготовлена за новітньою технологією Digityre-II. Технологія digityre включає у себе кілька компонентів: Робоча поверхня шини має більш безперервну і гладеньку поверхню з 10-ступінчастим профілем. Це забезпечує більшу площу контакту з поверхнею і однорідність тиску при їзді на великих швидкостях. Форма і жорсткість бічного блоку шини призводять до рівномірного розподілу енергії тертя при обертанні, що, своєю чергою, сприяє зменшенню зношування покришки. Завдяки комп`ютерному моделюванню було досягнуто здатності розсіювання шуму. Результатом є безшумна і комфортна їзда. Специфічна будова ламелів із застосуванням внутрішнього каучукового мікрошипа дає неперевершений ефект гальмування на зимовій дорозі.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

215/70R16

Зимняя

-

720

235/60R16

Зимняя

-

759

275/70R16

Зимняя

-

946

225/65R18

Зимняя

-

1540

235/55R18

Зимняя

-

1510

Dunlop Grandtrek SJ5

Зимова шина для позашляховиків і легковантажних авт. Напрямлений рисунок протектора з великою кількістю ламелів сприяють кращому зчепленню з дорогою на зимових шляхах і ефективному гальмуванню на ожеледиці, широкий і глибокий рисунок протектора забезпечує відмінну прохідність на засніжених дорогах. Гідрофобна ґумова суміш, аналогічна тій, що застосовується для виготовлення легкової моделі Graspic, мінімізує ефект аквапланування. Виробляється у Японії.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

265/65R17

Зимняя

-

1590

235/65R18

Зимняя

-

1540

Dunlop Grandtrek WTM2

Швидкісна зимова шина для авт класу 4x4 і SUV - відмінні зимові можливості - V-подібний напрямлений дитзайн протектора - склад протекторної ґуми з додаванням силіки Grandtrek WTM2 - зимова шина преміум-класу длдя авт 4x4 і SUV, що не поступається за властивостями шинам для легкових авт. 1. Напрямлений рисунок протектора з великою кількістю ламелів забезпечують чудову тягу на мокрому і засніженному покритті доріг. 2. Широкі бокові і поздовжні канавки слугують для видалення водти, снігу і грязі із зоним контакту, що сприяє кращій опірності акваплануванню. Завдяки включенню до складу ґумової суміші силіки, протектор зберігає еластичність за температури 7 градусів Цельсія, забезпечуючи оптимальний контакт з покриттям дороги.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

235/65R17

Зимняя

-

1015

Dunlop SP Winter Sport M2

Відмінне зчеплення з дорогою Глибокий профіль - блоки протектора і велика кількість синусоподібних ламелі складають профільне і поперечке обрамлення протектора для кращого зчеплення. Термоеластична суміш під час руху забезпечує ефект прилипання для оптимального контакту з поверхнею навіть за дуже низьких температур. Два головних широких водовивідних канали і V-подібний рисунок протектора забезпечують ефективне витіснення і відведення води із зони контакту протектора з поверхнею Швидке гальмування Переплетений напрямлений рисунок протектора Profil-System і яскраво виражені плечові блоки забезпечують швидке гальмування. Всі ці характеристики до тогож підвищують комфортність їзди і мінімізують рівень шуму.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

235/50R18

Зимняя

-

1766

Dunlop Graspic DS-2

шина, виготовлена за технологією Digityre-II Технологія Digityre включає у себе кілька компонентів: робоча поверхня шини є більш безперервною і має 10-ступінчастий профіль. Це забезпечує більшу область контакту шини з дорогою і рівномірний розподіл тиску на великих швидкостях. Форма і жорсткість бічних блоків шини сприяють рівномірному розподілу енергії тертя при обертанні, що зменшує зношуваність. Шини виробляються з унікальної ґумової суміші з додаванням кремніємістких компонентів, що розроблялась для збільшення зчеплення з вологим покриттям, а також з використанням компонентів вуглецю, що поліпшує зчеплення с сухою поверхнею. У комплексі цей композит зводить до мінімуму різницю у зчепленні з поверхнею на сухому і на мокрому покритті. Результатом комп`ютерного моделювання стала здатність розсіювати шум. Специфічна будова сайпів із застосуванням внутрішнього каучукового "мікрошипа" дає неперевершений ефект гальмування на зимовій дорозі.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

195/65R15

Зимняя

-

404

215/65R15

Зимняя

-

470

215/60R16

Зимняя

-

672


 

Спецпредложения

Brock B18

Brock Brock B18

 

...

 

Цена: грн

Kosei Magnum

Kosei Kosei Magnum

 

...

 

Цена: грн

Поиск по сайту

Наши Акции

Невероятные скидки нашим покупателямКаждому покупателю шин выдается карточка на скидку при последующих покупках.

Статьи и советы

Система хранения шин

Нe peкoмeндуeтcя eжeceзoннo пepecтaвлять кoмплeкты шин нa eдинcтвeнный кoмплeкт кoлec:

Производители шин