Заказ шин и дисков работает круглосуточно и без выходных.

Каталог ШИН | Dunlop

Dunlop SP 30

ВИСОКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЗА ВІДСУТНОСТІ ШУМУ Високотехнологічна шина для авт компактного і середнього класу, у якій поєднано два основних фактори якості: максимум безпеки і комфорту.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

175/65R15

Летняя

-

482

175/65R15

Летняя

-

535

Dunlop SP 10 3e

Сучасна літня шина для широкого спектру авт. Низький рівень опірності коченню, відмінні характеристики SP 10 3e у боротьбі з акваплануванням, чітка керованість на будь-якому дорожньому покритті, роблять цю шину відмінним вибором

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

175/65R14

Летняя

-

428

Dunlop SP 10

Ця шина є по-своєму унікальною, будучи водночас наймасовішою і сучасною Шина розроблена спільно японськими і британськими співробітниками DUNLOP`a. Перед запуском у серію ця шина пройшла тестування на всіх типах дорожнього покриття і у всіх кліматичних умовах - понад 1,5 млн. км. проїхали на випробувальних полігонах DUNLOP`a машини, взуті у шини SP 10. Застосування нових технологій при розробці ґумових сумішей і рисунка протектора дало наступні результати: - різко знижена опірність коченню, що призвело до економії пального - досягнуто високих показників у витривалості за збереження відмінних експлуатаційних характеристик протягом всього строку служби, - до мінімуму зведено рівень шуму як всередині авта, так і зовні. Шина виробляється у Великій Британії, Франції і Японії і постачається в якості базового обладнання на широкий спектр марок машин від Ford Fiesta до Mercedes-Benz C-класу.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

175/65R14

Летняя

-

385


 

Спецпредложения

Kosei G3

Kosei Kosei G3

 

...

 

Цена: грн

Kosei Magnum

Kosei Kosei Magnum

 

...

 

Цена: грн

Поиск по сайту

Наши Акции

Невероятные скидки нашим покупателямКаждому покупателю шин выдается карточка на скидку при последующих покупках.

Статьи и советы

Система хранения шин

Нe peкoмeндуeтcя eжeceзoннo пepecтaвлять кoмплeкты шин нa eдинcтвeнный кoмплeкт кoлec:

Производители шин