Заказ шин и дисков работает круглосуточно и без выходных.

Каталог ШИН | Sava

Sava Trenta M+S

Шина зі сталевим кордовим каркасом, призначена для монтажу на стернові вісі вантажівок та автобусів, що використовуються у складних умовах, особливо взимку. Глибокі поперечні канавки протектора гарантують велику кількість крайок зачеплення, які у свою чергу поліпшують тягово-зчіпні показники на будь-якій дорозі. Шина рекомендована для використання взимку.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

185/0R14

Зимняя

-

359

205/75R16

Зимняя

-

553

Sava Eskimo S3

Чудова шина для швидкої та комфортної їзди у важких зимових умовах. Глибокі поздовжні канавки водночас зі спрямованістю рисунка протектора та широкими плечовими каналами гарантують виняткову опірність акваплануванню. Шина має додатковий зимовий індикатор спрацьовування, котрий показує мінімальну глибину протектора, рекомендовану для оптимальної експлуатації в зимових умовах.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

175/70R13

Зимняя

-

250

175/65R14

Зимняя

-

300

185/60R14

Зимняя

-

319

195/65R15

Зимняя

-

369

Sava Effecta

Поліпшене покоління стандартних літніх шин має переваги завдяки новому типу рисунка для кращого зчеплення на вологому покритті. - відмінне керування і гальмування на вологих і сухих дорогах . - добра керованість і безопека їзди. - низький рівень шуму. - добрий відвід води з плями контакту, впевнене водіння на мокрому покритті.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

175/0R14

Летняя

-

319

195/70R14

Летняя

-

348

Sava Perfecta

ТРИВАЛИЙ СТРОК ЕКСПЛУАТАЦІЇ І ЗНАЧНИЙ ПРОБІГ модель 2006 року Sava Prefecta – нова літня шина з оптимізованою формою і спеціальним чотириреберним дизайном протектора. Забезпечує краще зчеплення з дорожнім покриттям. Нова форма і дизайн у поєднанні зі спеціальним складом протекторної ґуми забезпечує значний пробіг і рівномірне спрацьовування. Завдяки високій керованості на мокрій поверхні, у поворотах і при гальмуванні шини Perfecta позиціонуються як найкращі ціни для безпечної і економічної їзди. 1. Великий пробіг: - чотириреберний дизайн; - оптимізована форма протектора; - спеціальна склад протекторної суміші. 2. Відмінні гальмівні характеристики на мокрій дорозі: - спеціальна склад протекторної суміші; - оптимізована форма шини; - дизайн протектора з великою кількістю крайок зачеплення. 3. Опірність "акваплануванню" - широкі поздовжні кільцеві канавки; - радіальні канавки; - канавки типу "бумеранг". 4. Низький рівень шуму: - протекторні блоки різної величини; - оптимально розміщені і зміщені блоки протектора.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

155/65R13

Летняя

-

248


 

Спецпредложения

Kosei Magnum

Kosei Kosei Magnum

 

...

 

Цена: грн

Brock B18

Brock Brock B18

 

...

 

Цена: грн

Поиск по сайту

Наши Акции

Невероятные скидки нашим покупателямКаждому покупателю шин выдается карточка на скидку при последующих покупках.

Статьи и советы

Система хранения шин

Нe peкoмeндуeтcя eжeceзoннo пepecтaвлять кoмплeкты шин нa eдинcтвeнный кoмплeкт кoлec:

Производители шин