Заказ шин и дисков работает круглосуточно и без выходных.

Каталог ШИН | Matador

Matador MPS 520

Зимова шина з напрямленим рисунком протектора. Вирізняється високою надійністю, максимальною безпекою і тривалим строком експлуатації. Завдяки новому типу 3D ламелей досягнуто кращого зчеплення на снігу і льоді і водночас високу стабільність на сухому і мокрому дорожньому полотні. Гарантією чудового зчеплення є піктограма зимового тесту на зчеплення відповідно до ASTM F-1805 на боковині шини.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

195/65R16

Зимняя

-

468

225/75R16

Зимняя

-

515

Matador MP 58

Комфортна зимова шина пасує для малих пікапів для регіонального і автострадного руху. Характеризується високим рівнем безпеки на всіх покриттях в зимовий і в перехідний період.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

195/65R15

Зимняя

-

341

205/60R15

Зимняя

-

379

Matador MP 56

Зимовий тип рисунка, призначений передусім, для експлуатації на замерзлій поверхні і поверхні, вкритій шаром снігу. Направлене розташування блоків рисунка здатне разом з конструкцією та спеціальним складом матеріалу протекторної суміші забезпечити високий рівень зчеплення в зимових умовах на досить великих швидкостях. Завдяки низькому рівню шуму, високій безпеці та здатності рециклування ці шини класифіковані як екологічні вироби. 1. Велика кількість шліців забезпечує надійне входження в зачеплення та гальмування на льоду, снігу та підвищує стійкість до виникнення аквапланінгу. 2. Шахоподібне розташування шліців підвищу стійкість автомобіля на поворотах. 3. Сучасна форма канавок гарантує відведення води і на високій швидкості знижує рівень шуму. 4. Ступінчасті блоки в плечовій зоні підвищують зчеплення і в глибокому снігу.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

175/65R14

Зимняя

-

258

185/65R14

Зимняя

-

268

Matador MPS 115

Малюнок протектора з гарною тягою для легких фургонів і вантажних автомобілів. Підходяща для використання на всіх осях транспортного засобу, особливо на ведучих осях при регіональному і місцевому транспортуванні. Ці вес-сезонні шини володіють улучшеной тягою, низьким рівнем шуму і високою надійністю і комфортом.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

195/75R16

Летняя

-

435

215/75R16

Летняя

-

460

Matador MP 43

Нова літня шина з напрямленим типом рисунка протектора призначена для легкових авт у сегменті швидкісних HIGH PERFORMANCE шин. Порівняно з шиною MP41 суттєво поліпшено комфорт, особливо акустичний, та строк служби за одночасного наближення інших властивостей до максимальних показників. У шині застосовано нове покоління екологічної суміші протектора з дуже низьким опором коченню (ґумова суміш з HD SILICA), котра попри посилення зчіпних властивостей суттєво збільшує строк її експлуатації.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

185/60R15

Летняя

-

323


 

Спецпредложения

Brock B18

Brock Brock B18

 

...

 

Цена: грн

Kosei Magnum

Kosei Kosei Magnum

 

...

 

Цена: грн

Поиск по сайту

Наши Акции

Невероятные скидки нашим покупателямКаждому покупателю шин выдается карточка на скидку при последующих покупках.

Статьи и советы

Система хранения шин

Нe peкoмeндуeтcя eжeceзoннo пepecтaвлять кoмплeкты шин нa eдинcтвeнный кoмплeкт кoлec:

Производители шин