Заказ шин и дисков работает круглосуточно и без выходных.

Каталог ШИН | Glisaved

Gislaved Nord Frost 5

Нова технологія шипа, вдосконалений рисунок протектора і інноваційна ґумова суміш протектора нової Gislaved _Nord Frost 5_ - все це сприяло удосконаленню характеристик гальмування і керованости. Новий напрямлений симетричний рисунок протектора з паралельними центральними ребрами поліпшує реакцію керма і ґарантує керованість на снігу, зносостійкість центральної зони шини і збільшення ресурсу на 2%. Нова ґумова суміш «Nordic Silica» з високоактивним технічних вуглецем та інноваційним полімером для зчеплення на зимовій дорозі поліпшують зчеплення на льоді та снігу. У поєднанні з новою технологією шипа "діаманта" показники зчеплення і гальмування на льоду та керованість на сухій дорозі підвищуються на 5% порівняно з попередницею (шиною Gislaved Nord Frost 3).

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

215/55R16

Зимняя

-

764

205/65R16

Зимняя

-

715

205/65R15

Зимняя

-

570

195/65R15

Зимняя

-

505

185/65R15

Зимняя

-

528

Gislaved NordFrost C

Відмінне зчеплення для вашої безпеки! Шини NordFrost C демонструють відмінні якості зчеплення та гальмування на шляху, вкритому снігом та льодом, та можуть бути оснащені шипами. Новий контур шин забезпечує рівномірний розподіл тиску і зменшення сковзання та зношуваність. Результат – підвищення пробігу шин.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

205/65R15

Зимняя

-

616

185/65R14

Зимняя

-

394

NORD FROST 3 - Gislaved

Відмінне зчеплення з поверхнею дороги на льоді і на снігу Висока стійкість до проковзування Комфортність їзди та низький рівень шуму Для додаткової безпеки шини можуть комплектуватись шипами протиковзання

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

185/0R0

Летняя

-

0

EURO FROST 3 - Gislaved

Вже багато років зимові шини Gislaved відомі як своєрідний еталон. Раз-по-раз Gislaved демонструє свої переваги у "зимових" технологіях. Тож, чергова новинка концерну готується стати лідером у своєму класі. EuroFrost 3 демонструє відмінний рівень зчеплення на засніжених і зледенілих шляхах, чудово поводить себе на сухому і мокрому покритті.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)


 

Спецпредложения

Kosei G3

Kosei Kosei G3

 

...

 

Цена: грн

Kosei Magnum

Kosei Kosei Magnum

 

...

 

Цена: грн

Поиск по сайту

Наши Акции

Невероятные скидки нашим покупателямКаждому покупателю шин выдается карточка на скидку при последующих покупках.

Статьи и советы

Система хранения шин

Нe peкoмeндуeтcя eжeceзoннo пepecтaвлять кoмплeкты шин нa eдинcтвeнный кoмплeкт кoлec:

Производители шин