Заказ шин и дисков работает круглосуточно и без выходных.

Каталог ШИН | Cooper

Cooper Discoverer M+S

Чудова шина родини Cooper Discoverer із серії 4х4. Якісно новим у цій моделі є: 1. Склад ґуми протектора 2. Рисунок протектора. 3. Застосування Snow Groove Technology. Тримірний склад ґумової суміші суттєво поліпшує зимові характеристики шини за збереження хорошої керованості на сухій і вологій поверхнях. Рисунок протектора оптимально розподіляє тиск у зоні контакту, що сприяє рівномірному спрацюванню шини. Технологія снігових канавок також дозволяє загостреним крайкам ламелів забезпечити відмінне зчеплення на снігу і льоді, зберігаючи при цьому жорсткість блоків протектора. Ця технологія також сприяє самоочищенню від снігу зовнішніх блоків протектора, що є дуже важливим для позашляховиків. Зиґзаґоподібний рисунок протектора забезпечує оптимальне співвідношення щільності і глибини ламелів, що сприяє високому зчепленню на засніжених, зледенілих і мокрих поверхнях. Глибина дозволяє підтримувати зчіпні властивості протягом всього строку експлуатації шини. Тверде центральне ребро і блоки протектора забезпечують стабільну керованість (курсові стійкість) і рівномірне спрацювання за будь-яких погодніх умов. Оптимальне розташування і розмір блоків протектора дозволили знизити рівень шуму. Збільшена кількість шипів і змінена схема їх розташування дозволяють уникнути випадання шипів і поліпшити рівень з чеплення з дорогою на снігу. Модерний стильний дизайн бокової частини шини пасує зовнішньому вигляду джипів.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

255/55R18

Зимняя

-

1260

275/70R17

Зимняя

-

1260

255/60R17

Зимняя

-

1015

245/70R17

Зимняя

-

1085

245/65R17

Зимняя

-

1085

235/65R17

Зимняя

-

945

245/70R16

Зимняя

-

889

Cooper Weather Master S/T 2

Зимова шипована шина. Призначена для безпечної і комфортної їзди на льоду і на засніжених дорогах. Рисунок протектора, що складається з великої кількості дренажних канавок, забезпечує баланс двох властивостей: чудові тягові властивості і разом з тим тихий м`який хід. Велика кількість дренажних канавок дозволяє швидко і ефективно витісняти воду і мокрий сніг із зони контакту. Запатентована технологія "снігових" канавок Snow Groove дозволяє загостреним крайкам ламелів забезпечувати відмінне зчеплення на льоді і на снігу, зберігши при цьому жорсткість блоків протектора. Технологія Snow Groove сприяє також самоочищенню від снігу зовнішніх блоків протектора, що є дуже важливим для позашляховиків. Три-полімерний склад ґумової суміші було створено спеціально для ґуми, яка використовується взимку. Він суттєво поліпшує зимові характеристики шини при збереженні керованості на сухій і мокрій поверхні. Рисунок протектора оптимально розподілює тиск у зоні контакту, що сприяє рівномірному спрацюванню шини. За технологією D-Squared блоки протектора мають конфігурацію літери D. Така конфігурація забезпечує відмінні характеристики шини на снігу і ожеледиці. Різна глибина ламелів дозволяє зберегти чудове зчеплення протягом всього строку експлуатації шини. Шипи, розташовані у чотири доріжки (на бокових і сусідніх з ними блоках) значно скорочують гальмівний шлях і покращують тягу на зледенілих і засніжених щляхах. Склад ґуми протектора зберігає еластичність за низьких температур.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

225/55R17

Зимняя

-

805

235/60R16

Зимняя

-

810

255/60R15

Зимняя

-

496

Cooper Zeon 2XS (ZR)

Нова швидкісна шина для легкових авт Напрямлений рисунок протектора клиноподібної форми забезпечує природнє відведення води по канавках. Глибина канавок протектора зменшується у напрямку від центру до плечової зони. Основна маса протектора припадає на центральну зону, котра витримує основне навантаження і швидше зношується на великих швидкостях. Розмір і форма сегментів плечової зони були вибрані як найоптимальніші для зниження шумності шини.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

245/45R18

Летняя

-

1330

255/40R17

Летняя

-

917

245/45R17

Летняя

-

910

215/45R17

Летняя

-

840

225/50R16

Летняя

-

763

215/55R16

Летняя

-

630


 

Спецпредложения

Brock B18

Brock Brock B18

 

...

 

Цена: грн

Kosei Magnum

Kosei Kosei Magnum

 

...

 

Цена: грн

Поиск по сайту

Наши Акции

Невероятные скидки нашим покупателямКаждому покупателю шин выдается карточка на скидку при последующих покупках.

Статьи и советы

Система хранения шин

Нe peкoмeндуeтcя eжeceзoннo пepecтaвлять кoмплeкты шин нa eдинcтвeнный кoмплeкт кoлec:

Производители шин