Заказ шин и дисков работает круглосуточно и без выходных.

Каталог ШИН | Continental

Continental Conti4x4WinterContact

"Розморожує" зимові дороги - В холодну пору року шина Conti4x4WinterContact забезпечує попнопривідним авто безпечну їзду в будь-яких дорожніх умовах. - Асиметричний профіль гарантує хорошу керованість на зимовому шляху. - Прогресивна технологія ламелів забезпечує прекрасну стійкість та зчеплення. - Широкі поперечні канавки, розташовані по всій поверхні шини, надійно відводять воду і слякоть і таким чином захищають від аква- та снігопланування. - Асиметричний профіль був оптимізований для досягнення найвищих показників на снігу, льоду, а також при їзді по легкому бездоріжжю.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

235/70R16

Зимняя

-

945

225/70R16

Зимняя

-

1015

Continental ContiWinterViking 2

Новий еталон шипованих зимових шин Чим суворішою є зима, тим серйозніше потрібно до неї готуватися. Особливо це стосується наших авт, на яких чекають важкі випробування - вічно не прибрані засніжені зледенілі дороги. Подолати їх нам допоможуть шини Continental – ContiWinterViking 2, перші у світі шиповані шини з асиметричним рисунком протектора. Порівняно з попередницею, ContiWinterViking 1, нова модель на 4% швидше зупиняє автомобіль, на 2% краще поводить себе на сухій і на засніженій дорозі. Ці результати стали можливими завдяки запровадженню цілої серії іновацій. Новий рисунок протектора. Continental ContiWinterViking 2 - перші у світі шиповані шини з асиметричним рисунком протектора. Асиметричний рисунок дозволяє відлагодити ходові властивості властивості шини для кожної зони більш детально. Наприклад, на зовнішній стороні плеча: взаємопов`язані ламелі поліпшують поперечне зчеплення, а "шпори" відповідають за керованість, поліпшуючи водночас тягу на снігу. Вдала конструкція внутрішніх блоків дозволила суттєво покращити поведінку шини на засніженій дорозі. Потужна поздовжня доріжка по центру протектора робить протектор стабільнішим, що впливає на точність і керованість авта загалом. До всього іншого, це сприяє "витривалості" шини та стійкості до аквапланування. Шипи-діаманти ContiWinterViking 2 оснащений новим типом шипів. За свою прямокутну форму їх називають "діамантовими". Порівняно зі звичайним шипом, семигранні "діаманти" суттєво поліпшують передачу моменту і скорочують гальмівний шлях на льоду (на 11%). Матеріал шипів надзвичайно твердий, що гарантує більш тривалий термін експлуатації. Північний коктейль У складі ґумової суміші для протектора ContiWinterViking 2 вперше використані активна сажа та кремнієвий полімер. Рецепт нового "коктейлю" розроблений спеціально для нордичних зим, тому і отримав назву Nordic Silica. Нова суміш допомагає шині краще працювати на мокрій, зледенілій і засніженій поверхні.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

225/60R16

Зимняя

-

780

Continental ContiWinterContact TS 790 V

Зимова модель шинного гіганта Contіnental для надпотужних авто Характеристики(у порівнянні з попередніми моделями та шинами-аналогами): - чудова керованість і характеристики гальмування на сухих дорогах; - кращі зимові характеристики на снігу і льоду; - чудовий опір акваплануванню; - розроблена спеціально для їзди на швидкості до 240 км/ч.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

245/50R18

Зимняя

-

1610

Continental ContiWinterContact TS 790

Відмінна зимова гума для потужних, швидкісних авто - революційна CLS технологія ламелів; - відмінні характеристики їзди та гальмування; - високий рівень безпеки аквапланування; - відмінна курсова стійкість та стабільність керування.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

255/60R18

Зимняя

-

1470

245/55R17

Зимняя

-

1435

235/55R17

Зимняя

-

1435

205/65R15

Зимняя

-

665

Continental ContiWinterContact TS 810 Sport

Спортивна зимова шина з чудовою керованістю ContiWinterContact TS 810 Sport - це спортивна шина для зими, що поєднує у собі чудову керованість, відмінне зчеплення на мокрій поверхні і надійні динамічні властивості на зимових шляхах. Своїми особливо жорсткими шашками плечової зони вона забезпечує відмінну керованість на поворотах, а стрічкоподібна структура серединного відділу, як у літніх шин, відповідає за винятково короткі гальмівні шляхи на сухому покритті. Поліпшену керованість на зимових шляхах забезпечують Т-подібні ламелі на елементах профіля внутрішгього боку шини. Що стосується керованості і тяги на засніжених і сухих дорогах, то ця модель значно перевищує попередню. Екстремально асиметрична концепція профілю значно поліпшила працездатність обох моделей. Тому ContiWinterContact TS 810 Sport вирізняється відмінною керованістю на сухій і мокрій дорозі і надійними характеристиками на зимових шляхах.

Типоразмер

Сезон

Шипы

Цена (грн)

235/45R17

Зимняя

-

1195

245/45R18

Зимняя

-

1575


 

Спецпредложения

Brock B18

Brock Brock B18

 

...

 

Цена: грн

Kosei X5

Kosei Kosei X5

 

...

 

Цена: грн

Поиск по сайту

Наши Акции

Невероятные скидки нашим покупателямКаждому покупателю шин выдается карточка на скидку при последующих покупках.

Статьи и советы

Система хранения шин

Нe peкoмeндуeтcя eжeceзoннo пepecтaвлять кoмплeкты шин нa eдинcтвeнный кoмплeкт кoлec:

Производители шин